12 Hisar 0 22 22

Vesti - Mlađe kategorije

Kadeti Borca ostvarili novu pobedu

ponedeljak, 10 april 2017 09:42

U 20. kolu Triglav Kadetske lige Srbije Borac je na domaćem terenu ostvario novu pobedu savladavši ekipu Sports World-a nakon produžetka rezultatom 71:67. U pobedničkoj ekipi istakli su se Dragićević sa 21 i Radojičić sa 17 poena, dok su kod poraženog tima najbolji bili Vasiljević sa 19 i Šišović sa 18 poena.

Opširnije...

Velika pobeda kadeta Borca nad Partizanom

ponedeljak, 20 mart 2017 10:50

U veoma neizvesnoj završnici Borac je uspeo da na domaćem terenu ostvari veliku pobedu nad Partizanom rezultatom 54:49.

I pre početka utakmice Borac je znao da mu najveća opasnost preti od Partizanove unutrašnje igre, i zato su se od samog starta trudili da najopasnije visoke igrače Partizana što bolje čuvaju i udvajaju. To im nije uvek polazilo za rukom, ali su se boljim šutem sa spoljnih linija na startu nametnuli kao ekipa koja ima prednost.

Kadeti Borca poraženi nakon produžetka

petak, 10 mart 2017 12:39

U 15. kolu Triglav Kadetske lige Srbije Borac je na domaćem terenu pretrpeo poraz nakon produžetka od Vizure rezultatom 65:72.

Još na početku utakmice bilo je očigledno da su ekipe jednake po kvalitetu i da će biti neizvesna utakmica. U prvih deset minuta viđen je rezultatski egal, jer se igralo koš za koš i niko od rivala nije uspevao da napravi neku osetniju razliku. Ipak je Borac pogotkom Radojičića sa zvukom sirene prvu četvrtinu završio u svoju korist (17:15).